Комплект стендів по християнській етиці (Код: 1-С-231)

Комплект стендів по християнській етиці (Код: 1-С-231)

Характеристики
Розмір: 3000×1200 мм.
Матеріал: пластик товщиною 3 мм.

Вартість: 1728 грн.

Кожен елемент комплекту можна придбати окремо.

Опис стенда / стендів

Комплект стендів по християнській етиці (Код: 1-С-231) надрукований методом якісного повноколірного друку з фотографічною якістю. Зображення нанесене на поверхню пластику методом аплікації.

В разі потреби, Комплект стендів по християнській етиці (Код: 1-С-231) може бути змінений. Можна змінювати: фон, форму, розмір, а також, частково інформаційне наповнення.

Додаткова інформація
Термін виготовлення: 5-10 робочих днів.
Можливість ламінування: Так. +200 грн/м2.
  1. Оплата при отриманні;
  2. Оплата на карту (передоплата);
  3. По перерахунку.

Доставку стендів оплачує покупець, згідно з тарифами перевізника - Нова пошта.
≈ 60 - 120 гривень

При виявленні браку або пошкодження при транспортуванні, буде проведена безкоштовна заміна стендів.
  1. Натисніть кнопку "Хочу замовити" та заповніть просту форму.
  2. Очікуйте дзвінка в робочий час, щоб обговорити всі деталі по замовленню.

Коментарі до “Комплект стендів по християнській етиці (Код: 1-С-231)”

  1. Матеріали стенду допоможуть розкрити значущість Божих Заповідей як основи та ключового джерела моральності людського життя, виховуватимуть в учнів прагнення жити у відповідності з християнськими законами. Християнська етика в школі необхідна: вона пропонує дітям об’єктивний погляд на людину та світ, на цінності, стосунки, громадянську позицію. Християнські цінності лежать в основі гідного ставлення людини до людини, пошани до батьків та рідних, справедливості, милосердя у ставленні до інших. Хоча багато хто не розділяє цю думку.

  2. Найважливішим аспектом в системі виховання в сучасних умовах є виховання розвинутої особистості, яка не лише володіє достатнім рівнем знань, але й має стійкі моральні орієнтири. Курс “Основи християнської етики” спрямований на впровадження в систему освіти традиційних для України християнських цінностей: істини, благочестя, гідності, обов’язку, совісті, честі. Звісно, не у всіх школах викладається цей предмет. А в кого є – для облаштування кабінету цей комплект вам у допомогу!

  3. Викладання християнської етики в школі – важливе стратегічне завдання української школи. Молоде покоління слід виховувати на християнських моральних цінностях. Кабінет Християнської етики – це осередок духовності, миру, взаєморозуміння. До облаштування кабінету потрібно ставитися з великим розумінням і небайдужістю. І передумовою успішного виховання школярів стануть у допомозі вчителю саме такі стенди по християнській етиці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *