Комплект стендів “Права дитини” (Код: 7-ПРВ-012)

Комплект стендів “Права дитини” (Код: 7-ПРВ-012)

Характеристики
Розмір: 950х1700 мм.
Матеріал: пластик товщиною 3 мм.

Вартість: 1470 грн.

Кожен елемент комплекту можна придбати окремо.

Опис стенда / стендів

Комплект стендів “Права дитини” (Код: 7-ПРВ-012) надрукований методом якісного повноколірного друку з фотографічною якістю. Зображення нанесене на поверхню пластику методом аплікації.

В разі потреби, Комплект стендів “Права дитини” (Код: 7-ПРВ-012) може бути змінений. Можна змінювати: фон, форму, розмір, а також, частково інформаційне наповнення.

Додаткова інформація
Термін виготовлення: 5-10 робочих днів.
Можливість ламінування: Немає.
 1. Оплата на розрахунковий рахунок (передоплата);
 2. По перерахунку. (по договору)

Доставку стендів оплачує покупець, згідно з тарифами перевізника - Нова пошта.
≈ 80 - 120 гривень

При виявленні браку або пошкодження при транспортуванні, буде проведена безкоштовна заміна стендів.
 1. Натисніть кнопку "Швидке замовлення" та заповніть просту форму.
 2. Очікуйте дзвінка в робочий час, щоб обговорити всі деталі по замовленню.

Коментарі до “Комплект стендів “Права дитини” (Код: 7-ПРВ-012)”

 1. Патріотичним вихованням школярів ми починаємо опікуватися з перших днів їх навчання у школі. Учні молодших класів краще сприймають інформацію, якщо про найскладніші речі розповідають їх улюблені герої казок. Спеціалісти відзначають, що дитяча тематика розслабляє, допомагає краще запам’ятовувати. А познайомитися, наприклад, зі сторінками Конвенції ООН про права дитини схочуть не лише учні, а й батьки.

 2. Щоб кожен школяр знав про свої обов’язки і права, як громадянина країни, в навчальному закладі повинні займатися його громадянським вихованням. Даний стенд – кращий варіант ознайомлення дітей з їх правами. Інформаційний стенд обов’язково приверне увагу і зможе допомогти школяреві дізнатися про те, на яку допомогу від суспільства він може розраховувати. Найкращий варіант стенду є права дитини в картинках.

 3. Ця позиція каталогу – стенд «Права дитини» – розрахована, на мою думку, на молодшу вікову аудиторію. При його оформленні враховувались: особливості дитячої вікової психології; відмінності сприйняття інформації у цьому віці; необхідність ще із молодшого віку добре знати свої права. Яскраві малюнки, виконані дизайнерами цієї компанії, обов’язково привернуть увагу. Короткі чіткі написи, які під час тематичних занять має озвучити й прокоментувати вчитель, допоможуть учням досконало засвоїти важливі поняття.

 4. Права дітей, розміщені на пластикових інформаційних майданчиках, постійно потрапляють в поле зору школярів та завдяки вдало підібраному оформленню плакатів послідовно та ненав’язливо формують їхні основні життєві принципи. Наявність таких інформаційних правових куточків, активна позиція вчителя та налагоджена взаємодія з батьками обов’язково дають результат у процесі виховання свідомих громадян, які чітко розуміють норми правових взаємовідносин у суспільстві.

 5. Даний наочний помічник містить правила поведінки учнів у школі під час уроків, на перерві. Яскравий стенд прикрасить інтер’єр приміщення класу чи школи, чи доповнить класний куточок корисною інформацією. Не дивлячись на свою простоту, такі стенди несуть приголомшивий навчальний ефект – адже очі учня зустрічаються з ними кожного дня і запам”ятовування відбувається автоматично, без зайвих навантажень і зусиль.

 6. Такий інформаційний стенд допоможе педагогу у важливих розмовах зі школярами. Для того, аби учні змогли стати успішними в дорослому житті, необхідно, аби вони ще малими дізналися про свої права та обов’язки. При оформленні стенду розробники подбали про максимальну доступність й ефективність поданого матеріалу. Для стенду характені яскраві кольори в українському стилі, лаконічні й цікаві тексти, продумане тематичне наповнення.

 7. Даний стенд можна вважати одним з найефективніших – це правильно оформлений куточок права в класному кабінеті чи школі. Відразу кидається в очі жива форма подачі матеріалів, яскраві малюнки, оригінальний дизайн з райдугою. Приваблювати повинно все, починаючи із заголовка. Познайомитися зі сторінками Конвенції ООН про права дитини схочуть не лише учні, а й їхні батьки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *