Стенд “Видатні інформатики” (Код: 3-1425)

Стенд “Видатні інформатики” (Код: 3-1425)

Характеристики
Розмір: 1200×1200 мм.
Матеріал: пластик товщиною 3 мм.

Вартість: 1584 грн.

Опис стенда / стендів

Стенд “Видатні інформатики” (Код: 3-1425) надрукований методом якісного повноколірного друку з фотографічною якістю. Зображення нанесене на поверхню пластику методом аплікації.

В разі потреби, Стенд “Видатні інформатики” (Код: 3-1425) може бути змінений. Можна змінювати: фон, форму, розмір, а також, частково інформаційне наповнення.

Додаткова інформація
Термін виготовлення: 5-10 робочих днів.
Можливість ламінування: Немає.
  1. Оплата на розрахунковий рахунок (передоплата);
  2. По перерахунку. (по договору)

Доставку стендів оплачує покупець, згідно з тарифами перевізника - Нова пошта.
≈ 80 - 120 гривень

При виявленні браку або пошкодження при транспортуванні, буде проведена безкоштовна заміна стендів.
  1. Натисніть кнопку "Швидке замовлення" та заповніть просту форму.
  2. Очікуйте дзвінка в робочий час, щоб обговорити всі деталі по замовленню.

Коментарі до “Стенд “Видатні інформатики” (Код: 3-1425)”

  1. Оформлення кабінету інформатики дуже різноманітне, адже за його допомогою педагог має вирішити різноманітні важливі завдання.Тому й серед продукції фірми «ВсімОсвіта» можна знайти різноманітні стенди з інформатики, які допоможуть зробити навчальний клас більш привабливим та наочним. За допомогою стендів з портретами видатних інформатиків в кабінет ви проведете екскурс в історію розвитку науки, навчите орієнтуватися в світі програмного забезпечення і працювати з його продуктами.

  2. Завдяки яскравому дизайну та якісному друку стенд “Видатні інформатики” займе вигідне місце у оформленні інтер’єру кабінету інформатики. Такий наочний матеріал допомагає вчителям та учням у проведенні уроків, тому що профільні матеріали завжди будуть знаходитися перед очима. Інформація на стенді викладена простою і зрозумілою мовою з портретами видатних людей, які внесли свій вклад в розвиток комп’ютерної техніки.

  3. Стенди для кабінету інформатики – невід’ємна частина навчального процесу з ІКТ у школі. І на сьогодні немає потреби спонукати школярів до заняття інформатикою: ця галузь знань користується серед них популярністю. Тож завдання вчителя підтримати цю вмотивованість і водночас спрямувати зацікавленість у потрібне русло. Стенди для кабінету інформатики можуть послугувати надійними помічниками в процесі навчання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *