Портрети видатних математиків (Код: 1-І-1181)

Портрети видатних математиків (Код: 1-І-1181)

Характеристики
Розмір: 270×350 мм.
Матеріал: пластик товщиною 3 мм.

Вартість: 114 грн.

Опис стенда / стендів

Портрети видатних математиків (Код: 1-І-1181) надрукований методом якісного повноколірного друку з фотографічною якістю. Зображення нанесене на поверхню пластику методом аплікації.

В разі потреби, Портрети видатних математиків (Код: 1-І-1181) може бути змінений. Можна змінювати: фон, форму, розмір, а також, частково інформаційне наповнення.

Додаткова інформація
Термін виготовлення: 5-10 робочих днів.
Можливість ламінування: Так. +200 грн/м2.
  1. Оплата на розрахунковий рахунок (передоплата);
  2. По перерахунку. (по договору)

Доставку стендів оплачує покупець, згідно з тарифами перевізника - Нова пошта.
≈ 80 - 120 гривень

При виявленні браку або пошкодження при транспортуванні, буде проведена безкоштовна заміна стендів.
  1. Натисніть кнопку "Швидке замовлення" та заповніть просту форму.
  2. Очікуйте дзвінка в робочий час, щоб обговорити всі деталі по замовленню.

Коментарі до “Портрети видатних математиків (Код: 1-І-1181)”

  1. Такі портрети чудово прикрасять кабінет матиматики. Замовити та недорого купити один, або комплект стенду Ви можете зручно та легко на цьому сайті. Тут Вам допоможуть обрати, замовити та купити недорого якісну пластикову продукцію. Педагоги під час уроків, згадуючи про важливі моменти в розвитку наукових знань, привертають увагу учнів до галереї визначних науковців. Вдало – розвісити портрети біля дошки або над нею – в зоні, до якої постійно прикута увага всіх.

  2. Базові знання з математики покликана давати школа. Високі результати в навчанні та засвоєнні школярами цієї науки, як показує практика, досягаються в умовах добре обладнаного кабінету, в якому є все, що сприяє підвищенню ефективності уроку з даного предмету. Адже якщо пояснення вчителя підкріплюються добре продуманою візуалізацією, якщо він застосовує засоби навчання, які полегшують розуміння складних «речей», то урок стає живим, цікавим, результативним для кожного учня.

  3. Серед різних наочних посібників для математичного кабінету на сайті замовляють і портрети математиків разом з математичними формулами. Вони повинні допомогти учням швидко та якісно засвоїти значний обсяг інформації. Тоді як на фотопортрети видатних вчених покладено виконання відразу кількох важливих завдань: вони допомагають уявити науку як важливий динамічний процес, показують значення талановитих особистостей для розвитку наукових уявлень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *